ziyafet-cig-kofte-kalitesi

Ziyafet Çiğköfte Kalitesi

Ziyafet Çiğköfte kurulduğu günden bu yana hizmet kalitesi ve lezzet anlayışı ile diğer markalardan ayrılmaktadır.


Türkiye, genel olarak birçok çiğ köfte markasının ve çiğ köfte bayiliğinin olduğu bir coğrafyadadır. Bu denli çok çiğ köfte markası arasından sıyrılmak ve çiğ köfte kültürünü fabrikasyon lezzetlerden sıyırmak adına Ziyafet Çiğköfte kurulmuştur.

Ziyafet Çiğköfte, çiğ köftenin ülkemizin yöresel ve kültürel bir parçası olarak kalmaya devam etmesi için çalışmaktadır. Ziyafet Çiğköfte bu amaçları yerine getirmek için 2005 senesinde Arnavutköy’de hizmet vermeye başlamıştır.

Kısa süre lezzeti ve hijyeni ile diğer markalardan ayrılarak ülkenin dört bir yanına yayılmıştır. Bu denli kısa sürede bu kadar büyümesinin en önemli sebebi doğal ve lezzetli olmasıyla, fabrikasyon çiğ köfte tadından uzakta kalmasıdır.

Geniş kitlelere çiğ köfte aşkını ve lezzetini sunan Ziyafet Çiğköfte, Türkiye’de en çok sevilen ve tercih edilen lezzetlerin başında gelmektedir. Özellikle bu alanda ürün portföyünün zenginleşmesi için de bayiliklerine hız kesmeden hizmet vermeye devam etmektedir.

En İyi Çiğköfteci Olmak için Kalite Farkı

Ziyafet Çiğköfte müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran yapısı ile kaliteden asla ödün vermemektedir. Yeniliklere uyum sağlamasının yanı sıra lezzetinden ödün vermemesi sayesinde Ziyafet Çiğköfte bu alanda kalitesini ve farkını ortaya koymaktadır.

Ziyafet Çiğköfte için en önemli kalitesi ise yalnızca bölgesel değil, ulusal alanda da marka güvenilirliğine sahip olması gerekmektedir. Ziyafet Çiğköfte herkese ve her kesime lezzetini aynı kalite standardında sunmaya devam etmektedir.

Ziyafet Çiğköfte her zaman iyisi olmak için hizmet vermektedir. Çiğköfte bayilik süreçleri de buna göre belirlenmektedir.

Ziyafet Çiğköfte ve Lezzet Farkı

Çiğ Köfte, Türkiye topraklarında en çok tercih edilen lezzetlerin başında geliyor. Çiğ Köfte zincirlerinin çoğalması ile esas çiğ köfte lezzetleri unutulsa da has çiğ köfte lezzetini alan kişiler bir daha o marka dışında çiğ köfte tercih etmiyor.

Bu noktada zincir çiğ köfte bayiliklerinden ayrılan en önemli özelliğimiz ile lezzetimiz oluyor. Lezzetimiz, farkımız ve kalite standartlarımız için en zorlu müşterilerimizi bile memnun ederek bu alandaki liderliğimizi korumaya devam ediyoruz.

Ziyafet Çiğköfte olarak amacımız yalnızca ticari kaygılar değildir. Bu noktada Ziyafet Çiğköfte’yi tüm dünyada bilinen bir marka yapmak adına emin adımlar atmaktayız.

Bu sebeple de başka bayiliklerimiz olmak üzere tüm Ziyafet Çiğköfte ailesinin belirli bir kalite standardında olması, belirli bir lezzet statüsünde kalması adına sınırsız, ücretsiz ve severek destek sağlamaktayız.

Ziyafet Çiğköfte Kalitesi ile Gerçek Çiğ Köfte Lezzetine Varın!

Yöresel ve doğal tatlar ile hazırlanan çiğ köftelerimizin lezzetini deneyimleyen müşterilerimiz, bizleri her yerde desteklemeye de devam ediyor. Ziyafet Çiğköfte lezzet farkını tüm bayiliklerimizde, aynı lezzet statüsünde deneyimleyebilir ve çiğ köftenin gerçek lezzetinin farkına varabilirsiniz.