ziyafet-cig-kofte-tarihcesi

Ziyafet Çiğköfte Tarihçesi

Ziyafet Çiğköfte kurulduğu ilk günden bu yana çiğ köfte anlamında lezzet farkını ve kalitesini ortaya koymuştur. 2005 senesinde kurulan Ziyafet Çiğköfte, Arnavutköy’de başlayan yolculuğunu Türkiye’nin 68 ilinde, 700’den fazla çalışma noktası ile yaymıştır.


Ziyafet Çiğköfte, kurulduğu günden beri kısa sürede çiğ köfte alanında geniş kitlelere hizmet vermeye devam etmektedir. Tamamen doğal ve eşine nadir rastlanır lezzeti ile Türkiye’de en çok öne çıkan markalar arasında yer almaktadır.

Ziyafet Çiğköfte sektörde kendi ürün portföyünü zenginleştirmesi ile genişlemeye devam etmektedir. Bunun yanı sıra çiğ köfte ve yeme-içme sektöründeki tüm gelişme ve yeniliklere de uyum sağlamaktadır.

Ziyafet Çiğköfte olarak 2005 senesinden beri çiğ köftenin yöresel lezzetlerini sizlere sunmaya, kalitemiz ve 700’den fazla çalışma noktalarımız ile devam etmekteyiz.

Ziyafet Çiğköfte Lezzet Farkı

Ziyafet Çiğköfte lezzeti ve kalitesi ile bu alandaki lider konumda bulunan markaların başında gelmektedir. Hijyen, kalite, lezzet, hakkaniyet ve başarı kriterlerini başarılı şekilde tamamlayan Ziyafet Çiğköfte, bu özellikleri sayesinde üstün başarılı şekilde ülkesini diğer dünya ülkelerinde de temsil etmektedir.

Ziyafet Çiğköfte tüm şubelerini ve bayiliklerini de bu kalite standartlarında tutarak, geniş bir kitleye belirli bir hizmet kalitesinde hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda Ziyafet Çiğköfte’nin en önemli farklı Helal Sertifika sahibi olmasıdır.

Helal Sertifika sayesinde tükettiğiniz gıdaların doğallığından ve lezzetinden de emin olabilirsiniz. Gıda emniyeti konusunda tüm önlemlerin alındığından ve denetlemelerin yapıldığından emin olarak, afiyetle Ziyafet Çiğköfteyi tercih edebilirsiniz. Bu özellikleri sayesinde Ziyafet ailesi olarak en iyi çiğ köfte markası olma yolunda da emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Ziyafet Çiğköfte’nin Kalite Özellikleri Nelerdir?

Ziyafet Çiğköfte belirli bir lezzet kalitesine sahiptir. Bu kalite standartları, tüm bayilikleri ve şubeleri için de standarttır. Bu özelliği öncelikli olarak diğer markalardan ayrılmasını sağlamaktadır.

Ziyafet Çiğköfte, sahip olduğu kalite ve lezzet ile ön plana çıkmaktadır. Çiğ köfte içeriğinde bulunan malzemeler sayesinde doğal olarak belirli faydalara sahiptir. Bu faydaların ortaya çıkması için de kullanılan çiğ köfte malzemelerinin doğal olması, içeriğinde doğal olmayan hiçbir malzemenin bulunmaması gerekmektedir.

Türk mutfağının en köklü lezzetlerinin başında gelen çiğ köfte, içeriğinde doğal lezzetlerin olması ile bağışıklık sisteminin güçlenmesine destek olmaktadır. İçeriğinde bulunan ana madde olan bulgur; E ve C vitaminlerini de içeriğinde bulunmaktadır.

Bu sayede aslında birçok anlamda oldukça faydalı yiyeceklerin başında gelmektedir. Ziyafet Çiğ Köfte, çiğ köftenin doğal faydalarının ortaya çıkmasını sağlayacak olan tüm özellikleri de içinde barındırmaktadır.

Bu sayede Ziyafet Çiğköfte tarafından sunulan lezzetlerde hiçbir fabrikasyon tat, olumsuz bir aroma ya da hoş olmayan dokular bulunmamaktadır. Ziyafet Çiğköfte’nin tüm Türkiye’de bu denli tanınmasının ve sevilmesinin de başlıca özellikleridir. Ziyafet Çiğköfte ile yöresel ve kültürel lezzetlerimizi dünyaya tanıtmaya devam ediyoruz.