ziyafet-cigkofte-urun-kalitesi-nasil

Ziyafet Çiğköfte Ürün Kalitesi Nasıl?

Ziyafet Çiğköfte, ürün kalitesi bakımından rakiplerinden ayrılmaktadır. Çiğ köftenin en geleneksel tariflerine ulaşabileceğiniz Ziyafet Çiğköfte, bayiliklerine de aynı ürün kalitesini göndermektedir.

Ziyafet Çiğköfte hijyenik bir çalışma ortamı sağlamak ürün kalitesi anlamında en çok dikkat eden konular arasındadır. Restoran içerisinde ürün istasyonlarında hizmet veren bütün çalışanların hijyen kurallarına hakim olması için de bayiliklerine eğitim vermektedir.

Restoran içerisinde hizmet veren kişilerin tek kullanımlık eldiven ve bone takmaları zorunlu bir çalışma sistemidir. Özellikle ürün kalitesi anlamında özen gösterdiği bu çalışmalar ve çalışma prensibi tüm bayilikleri için de geçerlidir. Müşteri memnuniyetinin en temel kuralı yediği ürünün lezzeti, tazeliği ve aldığı hizmet kalitesidir.

Özel baharatları ile lezzetini doğal olarak kazanan Ziyafet Çiğköfte, sadece bölgesel değil Ulusal alanda marka bilinirliğine sahiptir. Bu özellikleri ile çiğ köfte alanında lider markalardan biridir. Ürün çeşitlerimizi artırıp herkese ve her kesime ulaştıran özelliğimiz de bu olmaktadır.

Ziyafet Çiğköfte Personelleri Nasıl?

Ziyafet çiğköfte kapsamımda operasyon ( Restoran içi hizmet veren personel ) departmanlarında hizmet veren bütün personelin hijyen kurallarına hakim olması oldukça önemlidir. Şirket çalışanlarına işe ilk başladıkları gün, el yıkama eğitiminden rafların istiflenmesine kadar en ince detayları göz önünde bulundurularak gerekli tüm eğitimi de vermektedir.

Ziyafet Çiğköfte‘nin bu eğitime önem vermesi daha fazla müşteri potansiyeline ulaşmasına ve ülke genelinde tıpkı ürün kalitesi konusunda olduğu gibi zincir restoranlar açarak büyümesinde oldukça büyük bir yere sahiptir. Şirketin Personel profili sürekli çevik, hızlı hareket eden, işini oldukça titiz yapan bir şekilde olması oldukça önemli noktalar arasında yer alır.

Ziyafet Çiğköfte‘nin bu ayrıntılara önem vermesi çalışan profillerinin iş disiplininden kopmamasına özellikle imkan tanımaktadır. Herkesin damak tadına uyan lezzeti ile gerçek çiğ köfte aromasını bayiliklerin de sunmasını sağlar. Öte yandan Ziyafet Çiğköfte, 2005 senesinden beri hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana müşterilerine aynı titizlik, kalite ve özen ile hizmet veren Ziyafet Çiğköfte, kısa sürede farklı şubeleri ile geniş kitlelere hitap etmeye başlamıştır.