ziyafet-cig-kofteden-alinan-bayiliklerin-kazanc-orani

Ziyafet Çiğköfteden Alınan Bayiliklerin Kazanç Oranı

Ziyafet Çiğköfte bayiliklerin en çok kazandığı markaların başında gelmektedir. Bunun en büyük sebebi, markanın bayiliklerine sunduğu fırsatlar ve destekler olmaktadır.


Bayilik için oldukça düşük yatırımlar talep eden Ziyafet Çiğköfte, sunduğu destekler için de hiçbir şekilde ücret talep etmemektedir. Ziyafet Çiğköfte, 68 ilde toplamda 700 adet çalışma noktası ile tüm Türkiye’de en çok bilinen çiğ köfte markası olma yolunda emin adımlar atmaktadır.

Bu yolda ona eşlik edecek ve destek sunacak bayiliklerine ise sınırsız imkan ve destek sunmaktadır. Bu noktada Ziyafet Çiğköfte’nin talepleri ise markanın isminin, kalitesinin ve lezzetinin devam edebileceği, gelişebileceği ve büyüyebileceği bayiliklerdir.

Çiğ köfte Bayiliği Almanın Kazancı Ne Kadar?

Çiğ köfte bayiliği almak hem maddi hem de manevi olarak belirli kazanç kapıları açmaktadır. Manevi olarak girişimcilerin kısa sürede başarı hissinin desteklenmesi sağlanmaktadır.

Maddi olarak ise elbette yatırım ile beraber gelen bir kazanç ortaya çıkmaktadır. Bayiliklerin marka tarafından desteklenmesinin en önemli avantajı da bu olmaktadır.

Ziyafet Çiğköfte bayilikleri açılırken mekan, lokasyon ve konsept anlamında farklı fiyat aralıklarında yatırım gerektirmektedir. Kazançları da elbette buna göre olmaktadır. Ancak genel anlamda bayiliklerin kazançlı çıkabilmesi için kısa bir süre yeterli olmaktadır.

Bunun en büyük sebebi ise Ziyafet Çiğköfte’nin tüm reklam süreçlerini üstlenmesi ve çiçeği burnunda yeni bayiliğinin tanıtımı için tüm çalışmalarını ve desteğini sınırsız şekilde sunmasıdır. Çiğ köfte bayiliklerinden elde edeceğiniz kazanç, çalışma düzeni ve çalışma azmiyle de belirlenmektedir.

Çiğ köfte Bayiliği Almak için Hangi Adımları İzlemek Gerekmektedir?

Çiğ köfte bayiliği almak için öncelikli olarak hangi marka ile çalışacağınıza karar vermeniz gerekmektedir. Bunu yaparken markanın büyüklüğünden ziyade bayiliklerine sunduğu destekleri incelemeniz gerekmektedir. Ziyafet Çiğköfte bu anlamda bayiliklerine en çok hizmet sunan markaların başında gelmektedir.

Ziyafet Çiğköfte’den bayilik almak için izlemeniz gereken adımlar ve yerine getirmeniz gereken şartlar ise aşağıdaki gibidir:

  • Ziyafet Çiğköfte aracılığı ile bayilik alabilmek için öncelikli olarak Ziyafet Çiğköfte web sitesindeki formu doldurmanız gerekmektedir.
  • Sitedeki formu doldurmanız ardından gerekli tüm şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Şartlar başvuru formunda belirtilmektedir. Bu şartları sağlayan girişimciler ise ekiplerimiz tarafından aranmaktadır.
  • Süreçlerin sağlıklı şekilde tamamlanmasından sonra Ziyafet Çiğköfte ekibi ile beraber lokasyon ve fizibilite çalışmaları tamamlanmaktadır.
  • Bayilik açması kabul edilen girişimciler için açılıştan önce tüm eğitimler verilmektedir. Aynı zamanda Pazar alanında bayiliğin geniş bir hedef kitleye hitap edebilmesi için de bayiliğe özel çalışmalar da sürdürülür.
  • Süreçlerin tamamlanmasından sonra bayiliğin tüm reklam çalışmaları da Ziyafet Çiğköfte tarafından üstlenilmektedir. Bu çalışmalar ücretsizdir ve bayiliğin kazancı kısa sürede karşılaması için yapılmaktadır.
  • Reklam desteği ile müşteriler kısa sürede artış göstererek bayilik kazanç sürecine de girmiş olacaktır.