ziyafet-cigkofte-bayiligi-almak-kazanc-getirir-mi

Ziyafet Çiğköfteden Bayilik Almak İle İlgili Merak Edilenler

Ziyafet Çiğköfte en çok bayilik veren markalar arasında yer almaktadır. Bunun en büyük sebebi ise maliyet bakımından düşük yatırımlar ile büyük kazançlar elde edilebilmesidir.


Ziyafet Çiğköfte bayilik verdiği tüm kolları için gerekli desteği maksimum oranda sağlamaktadır. Tüm bayiliklerin kalitesi, hizmet anlayışı ve kazancı Ziyafet Çiğköfte’nin bilinirliği açısından önemli olduğu için destek anlamında tüm imkanlar kullanılmaktadır.

Ziyafet Çiğköfte gerekli durumlarda ihtiyaç duyulan personel desteğini de sağlamaktadır. Bu destekten faydalanabilmek için bayilik için tüm şartları yerine getirmiş olmak ve işletmenin açılmadan önceki sürecinde işletme sahibi ve çalışanların eğitim alması gerekmektedir.

Bu eğitimlerde paketlemeden, kar marjını arttırmaya kadar tüm detaylar verilmektedir. Hijyenik çalışma koşullarından, hizmet kalitesine kadar tüm detaylar Ziyafet Çiğköfte tarafından detaylandırılmaktadır.

Ziyafet Çiğköfte Bayilikleri Kimlere Verilir?

Ziyafet Çiğföfte bayilikleri belirlenmiş olan kriterleri karşılayan kişilere verilmektedir. Ziyafet Çiğköfte bayilik vermeden önce kişinin devlete ya da bankalara yüklü borcu olmamasına dikkat etmektedir.

İcra takibinde olan kişilere bayilik verilmemektedir. Ziyafet Çiğköfte olarak ismimizi temsil edecek ve hem kendi çalışanlarına hem de bayiliğine kazanç kapısı olabilecek kişilere bayilik verilmektedir.

Bundan dolayı da yapılan kimlik incelemelerinde herhangi bir şaibeli durumun tespit edilmemiş olması gerekmektedir. Ziyafet Çiğköfte ismini hakkıyla devam ettirebilecek kişiler için bayilik almak oldukça kolay olmaktadır.

Aynı zamanda herhangi bir olumsuz durumda bayilikler örnek teşkil etmeyen davranış kalıpları kullanan kişilere yaptırımlar uygulanarak uyarılarda bulunulacağı da bayilik konusunda bilinmesi gereken bir detaydır.

Ziyafet Çiğköfte Bayiliklerinden Kazanç Elde Edilir mi?

En iyi çiğ köfteci markası olarak bayilik anlamında en çok tercih edilen isimlerin başında elbette Ziyafet Çiğköfte gelmektedir. Ziyafet Çiğköfte bayiliklerinden, isim ve marka bilinirliği sayesinde kazanç elde etmek de oldukça kolaydır.

Bayiliklerin kazanç elde etmesi için yüksek kar payını düşürecek davranışlarda bulunmaması yeterli olacaktır. Şirketimizin bu işi yaparken kazancının en üst seviyede tutabilmesi için yaptığı çalışmalar bayiliklerimiz için de geçerlidir.

Şirket politikamız %100 müşteri memnuniyeti hedefine sahiptir. Bu hedefimiz doğrultusunda bayiliklerimizin de belirlediğimiz kalite ve kazanç standartlarında olmasını oldukça önemsemekteyiz. Şirketimizin günlük olarak ürettiği taze ve yöresel lezzetlerden oluşan gıdaları diğer markalardan ayrılan en önemli özelliğimiz ve farkımızdır.

Ziyafet Çiğköfte Türkiye’de son yıllarda 68 ilde toplamda 700 adet çiğköfte franchise şubeye sahiptir. Tüm bu özellikleri sayesinde Ziyafet Çiğköfte bayiliklerinin kazanç elde etmemesi için hiçbir sebep yoktur. Bayiliklerimiz için her zaman kârlı bir iş modeli sunmaya özen göstererek bu alanda en kalıcı markalardan biri olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.