ziyafet-cigkoftenin-oncelik-tanidigi-bolgeler

Ziyafet Çiğköftenin Öncelik Tanıdığı Bölgeler

Ziyafet Çiğköfte‘nin en büyük amaçları arasında dünyanın her yerine yayılarak büyük bir marka olmaktır. Ancak bu durumun gerçekleşebilmesi için öncelikle ülkemizde bütün bölgelerde çalışmalar sergilemek en önemli durumlar arasındadır. 


Şirketimiz bölgelerin coğrafi ve siyasi özelliklerine bağlı olarak çalışmalar yapmaktadır. Öncelikle Ege, Akdeniz, Marmara, İç Anadolu ve Karadeniz bölgelerinde hizmetlerini sürdürmeyi planlamaktadır. Bunun haricinde mağazalarımızın bulunmadığı bütün şehir ve bölgelere yayılarak burada şubeler açmaktır.

Şirketimize yöneltilen en önemli sorulardan biride reklam ve katkı payının alınıp alınmadığı konusudur.

Fakat şirketimiz franchise çiğköfte bayilikleri verdiği girişimcilerin maddi olarak zorluk çekmemesi için herhangi bir reklam veya katkı payı almamaktadır.

Bu şekilde yatırımcılara kazanç payının yüksek şekilde sağlamak şirketimizin ülkemizde 68 ilde toplamda 700 şubeye ulaşmasını sağlamıştır.

Bunun yanında Avrupa ve diğer dünya ülkelerinden gelen talepler doğrultusunda birçok bölgeden girişimci ve kurumlar ile görüşmeler yapılmaktadır.

Bu çalışma sürecindeki disiplin ve dikkatli çalışmalarımız ülkemizde marka değeri yüksek olan bir firma olmamızı sağlamıştır. Şirketin bu çalışmaları ülke ekonomisine olumlu katkılar sağlaması önemli durumlardan biridir.

Ziyafet Çiğköfte’nin Ulusal Bazda Bilinmesinin Bayilere Katkısı Nedir?

Şirketlerin ve markaların büyümesinde en önemli sebep reklam gücü ve tanıtımlardır. Şirketimizin tanınmış bir marka haline gelmesi bayiliklerimizin daha fazla iş yapmasını sağlarken daha çok ülkeye yayılmamızı sağlar.

Bu durumda bayiliklerimiz artar ve insanlara iş kolları açılır. Bulunduğumuz bütün bölgelerde ve çalıştığımız bütün ülkelerde ekonomiye büyük katkı sağlayarak çalıştığımız bölgelerin vazgeçilmez markaları haline geliriz.

Bu çalışmalar ciddi bir iş disiplini ve iyi bir eğitim gerektirir. Bayilerin kazanç sağlaması durumunda şirket bünyesine yeni çiğköfte bayilikleri eklenerek büyük bir iş kolu oluşturulur. Bu durum sektörde en hızlı büyüyen şirket olmayı sağlarken daha yüksek bir marka değerine ulaşılır.

Sektördeki büyüme potansiyeli artar. Bu durum personel ve diğer şirket çalışanlarını ve bütün departmanlara büyük bir motivasyon kaynağı olur. Daha lezzetli ve kaliteli ürünler çıkar.

Ziyafet Çiğköfte Bayiliği İçin Gerekli Özellikler

Şirketten bayilik almak için bazı şartlar bulunmaktadır. Gerekli özellikleri ve şartları yerine getiren kişiler çiğköfte bayilikleri hakkına sahip olacaktır.

Bu bayilikler finansal olarak yönetici özelliği olan, azim ve istikrar ile çalışacak kişilerin istenen ekonomik güce sahip olmaları durumunda kişilere verilecektir. Ekstra masraflar engellenmekte ve Ziyafet Çiğköfte tarafından süresiz, sınırsız destekler verilmektedir.