ziyafet-ile-gelen-karli-lezzet

Ziyafet ile Gelen Karlı Lezzet

Ziyafet Çiğköfte kurulduğu ilk günden bu yana çiğ köftenin geleneksel lezzet ve tarifini tüm dünyaya tanıtmayı kendine göre görev bilmektedir. 


Bunun yanı sıra Ziyafet Çiğköfte özellikle kalitesini ortaya koyan firmalardan biri olarak hizmet vermektedir. 2005 yılından beri hizmet veren Ziyafet Çiğköfte, Arnavutköy’de başlayan yolculuğunu Türkiye’nin 68 iline toplamda 700 adet bayilik ile ortaya koymuştur.

Ziyafet Çiğköfte, kurulduğu günden beri kısa sürede çiğ köfte alanında geniş kitlelere hizmet vermektedir. Tamamen doğal ve geleneksel lezzeti ile Türkiye’de en çok öne çıkan firmalar arasında bulunmaktadır.

Ziyafet Çiğköfte sektörde kendi ürün portföyünü zenginleştirmektedir. Bundan dolayı da bayiliklerine de destek vermektedir. Bu detayların dışında çiğ köfte ve yeme-içme sektöründeki tüm gelişme ve yeniliklere de uyum sağlayarak uzun süreli iş sürekliliği kazanmaktadır.

Ziyafet Çiğköfte bu bağlamda 2005 yılından beri çiğ köftenin yöresel lezzetlerini sizlere sunmaktadır. Bu kalitesi ile 500’den fazla bayiliği ile büyümeye devam etmektedir.

Ziyafet Çiğköfte ile Lezzetin Adresi

Ziyafet Çiğköfte lezzeti ve kalitesi ile bu alanda başarısını ve liderliğini korumaktadır. Hijyen, kalite, lezzet, hakkaniyet ve başarı kriterlerini başarılı şekilde muhafaza etmeye devam eden Ziyafet Çiğköfte, bu özellikleri sayesinde bayiliklerini de genişletmektedir.

Öte yandan özellikle diğer dünya ülkelerinde de çiğ köfte lezzetini tüm dünyaya tanıtmaktadır. Ziyafet Çiğköfte bütün şubelerini ve bayiliklerini de bu kalite standartlarında tutmasıyla başarı elde etmektedir.

Bu özelliği sayesinde geniş bir kitleye belirli bir hizmet kalitesinde hizmet sunarak bu alandaki en başarılı firmaların başında gelmektedir. Bunun yanı sıra Ziyafet Çiğköfte’nin en önemli farkı ise Helal Sertifika sahibi olarak hizmet vermesidir.

Helal Sertifika özelliği sayesinde tükettiğiniz gıdaların doğallığından ve lezzetinden de emin olarak güvenle tüketebilir ve müşterilerinize güvenle ikram ön plana çıkmaktadır. edebilirsiniz.

Ziyafet Çiğköfte’nin Kalite Farkı nedir?

Ziyafet Çiğköfte belirli bir lezzet skalasına sahiptir. Tüm bayilikleri de bu lezzet skalasına sahip olduğu için Türkiye’nin dört bir yanında tükettiğiniz Ziyafet Çiğköfte lezzetleri aynı lezzet kalitesinde sizlere sunulmaktadır.

Bu kalite standartları, tüm bayilikleri ve şubeleri için de aynı olmaktadır. Bu özelliği sayesinde diğer markalardan ayrılır.