Biz Kimiz?

Damak tadını, farklı bir anlayışla müşterilerine sunan Ziyafet Çiğköfte, 2005 yılında Arnavutköy’de hizmet vermeye başlamıştır.
 
Kısa zamanda farklı şubeleriyle, geniş kitlelere çiğ köfte lezzetini sunan firmamız, tamamen doğal ve eşine az rastlanır tadıyla Türkiye çapında öne çıkan, sektöründe lider firmadır.
 
Ziyafet Çiğköfte olarak, temel misyonumuz; sektöründe kendi üretimiyle ürün portföyünü zenginleştiren, alanındaki tüm gelişme ve yeniliklere uyum sağlayan, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde gören, toplam kalite anlayışıyla; yapılanmasını, değişen müşteri ihtiyaçlarına göre geliştirebilen lider bir firma olmaktır.
 
Sadece bölgesel değil, ulusal alanda da marka sahibi olabilmektir. Ürün çeşitlerimizi artırıp, herkese ve her kesime ulaştırmayı sağlamaktır. Profilimizi yükselterek; gerek personelimizle, gerek lezzetimizle zirvede kalmaktır.
 
Türkiye’nin Lideri
 
Ziyafet Çiğköfte, sektöründe lider konumundadır. Portföyünü her geçen gün zenginleştiren Ziyafet Çiğköfte olarak, sizlere her bayiliğimizde, aynı hizmet kalitesini sunmak için çabalamaktayız.
 
Toplam kalite anlayışının yanı sıra; beklentileri hızlı bir şekilde değişen ve dönüşen müşteri ihtiyaçlarına göre revize edebilme kabiliyetine sahip lider bir firma olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Amacımız sadece bölgesel değil, ulusal alanda da fark yaratan bir marka olarak; kalite standartları, bayi ve müşteri süreçlerinde de istikrarı korumaktır.
 
Ürün çeşitlerimizi artırdıktan sonra herkese ve her kesime ulaştırmayı hedefleyerek başarılarımızı sürdürmekteyiz. Profilimizi yükselterek, gerek personelimizle, gerek lezzetimizle zirvede kalmaktır.
 
Acının En Karlı Ziyafeti
 
Ziyafet Çiğköfte; damak tadı ve ürün kalitesi ile beraber sizlere uygun yatırım maliyeti de sunmaktadır. Ziyafet Çiğköfte bayilik sayısını hızlı ve başarılı bir şekilde artırmaktayız.
 
Bu özelliği ile Türkiye’nin bu alanda bilinirliği en yüksek ve başarılı markalarından biri olmaya devam etmekteyiz.
Ziyafet Çiğköfte; yurt dışından da çok fazla sayıda franchise ve master franchise talepleri alarak büyümeye devam eden, en başarılı firmaların başında gelmektedir.
 
Özellikle, başta Avrupa ve komşu ülkeler olmak üzere, dünyanın değişik bölge ve ülkelerinde bulunan yatırımcılarla yapılan görüşmelerini de sürdürmeye ve büyümeye devam etmektedir.
 
Ziyafet Çiğköfte, girişimcilerin yatırım bütçelerine göre esnek, pratik ve ekonomik alternatifler sunarak karlı, aynı zamanda sürdürülebilir bir iş modelini de sizlere sunmaktan mutluluk duyar. Her geçen gün büyüyen bayiliklerimiz ile dünya markası olmaya bir adım kala…