İK Politikamız

Çalışanlarımız ile olan tüm ilişkilerimizde adil ve anlayışlı olmak, Çalışma hayatı ve İş Sağlığı ve güvenliği ile ilgili yasaların hüküm altına aldığı tüm mevzuata uymak Ziyafet Çiğköfte olarak temel ilkemizdir.

Bunun için Ziyafet Çiğköfte, tüm çalışanlarının hakkına azami derece de saygı gösterir.

Ziyafet Çiğköfte çalışanları ile birlikte çiğ köfte  sektöründe faaliyet göstermiş olmanın kendisine yüklemiş olduğu sorumluluk ve bilinç ile hareket eder. Sektöründe her geçen gün daha da büyümekte olan bir aile olduğuna inanır.

Her çalışanını ailenin bir ferdi olarak gören Ziyafet Çiğköfte, bu büyümede her bir çalışanının emeğinin olduğuna inanır.

Sürekli büyümeyi de kendisine hedef edinmiş olan Ziyafet Çiğköfte, bu büyümenin çalışanlarının yoğun özverisi ve emekleri ile olacağını bilir.

Çalışanına yatırımın en üst düzeyde olması gereken gıda sektöründe, başarının bu felsefeye bağlı olarak sürekliliği olan insan kaynakları politikalarını istikrarlı bir biçimde sürdürmekten geçeceğinin  bilincinde olan Ziyafet Çiğköfte, bu kararlılığını bir yönetim ilkesi ve felsefesi olarak benimsemiştir.

Bu sebeple Ziyafet Çiğköfte her bir çalışanının, Şirketin büyümesi ve başarısında en büyük paya sahip olduğu bilinci ile İnsan Kaynakları politikalarını oluşturmuştur.

Ziyafet Çiğköfte, koymuş olduğu sürekliliği olan stratejik insan kaynakları politika ve hedeflerine ulaşmak için çalışanlarının işyerine olan bağlılığını ve bunun getirmiş olduğu performansı hayati derecede önemser.

Çağdaş, gelişime açık, eğitimi ve ilerlemeyi öncelikleri arasına alan insan kaynakları politikasını uygular.

Geçmişten geleceğe uzun bir yolculuk içinde çalışanı ile birlikte var olacağına inanan Ziyafet Çiğköfte, bundan sonrada geleceğini çalışanları ile birlikte el ele vererek yaşatacağına inanır.