ANTALYA ÇİĞ KÖFTE BAYİLİĞİ

Türkiye’nin bütün şehirlerinde hizmet veren Ziyafet çiğ köfte Antalya şehrinde bu hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Hizmet verdiği her bölgede birçok kişiye iş imkanı ve istihdam sağlayan şirketimiz, Antalya çiğ köfte bayiliği açarak bu bölgede birçok girişimciye iş imkanı sunmaktadır. Yöresel lezzetlerin en hijyenik şekilde hazırlanmasıyla bu lezzeti halk ile buluşturan Ziyafet çiğ köfte bu anlamda ülkede en çok tercih edilen Çiğ köfte markaları arasındadır.

Bu bölgede yapacağımız çalışmalar Antalya şehrinde birçok kişiye iş imkanı sunarken birçok girişimcinin kârlı yatırım yapmasını sağlayan esas durumlardan biridir.  Yöresel lezzetleri bu bölge insanı ile buluşturmak en büyük amaçlarımız arasındadır.

Ayrıca Antalya çiğ köfte bayiliği açmak maliyet açısından oldukça uygundur. Bu bölgede birçok kişi şirketimizin bu yatırımı sayesinde oldukça mutlu olacaktır.  Akdeniz bölgesinde yapılacak çalışmalar bu bölgede firmamızın birçok kişiye sunacağı imkanlar bölgedeki işsizlik sorununu çözüme kavuşturacaktır. Bu lezzeti bölge halkından esirgemeyen şirketimiz temel olarak bütün illerde zincir mağazalar açmak istemektedir.

Antalya Çiğ Köfte Bayiliği Açmak İçin Gerekli Olan Şartlar Nelerdir?

İlk etapta, bölgenizde bu hizmet sağlayan bir iş yeri açmak istiyorsanız, Finansal olarak hazır olmanız gerekir. Finansal hazırlık sonrasında işletme yönetimi konusunda tecrübeli, eğitime açık, proaktiflik ve bu iş yerini açmak için gerekli olan tutarın hazır olması şartları Antalya çiğ köfte bayiliği açmak için yeterlidir.

Sizlerin başvuruları olumlu değerlendirildiği takdirde 20 gün içerisinde açmak istediğiniz yerin emlak detayları incelenir. Bölgenin bütün özellikleri şirketimizin keşif çalışmaları yapacağı ekip tarafından incelenerek sizlere net olarak cevap verilir.

İşletme hazır olduğu takdirde açılış 7 gün önce işletme sahibi ve bütün personeller Ziyafet çiğ köfte bünyesinde eğitime alınır. Eğitim süreci şirketimiz açısından oldukça önemlidir.