Vizyon ve Misyon

Vizyonumuz; Ziyafet Çiğ Köfte’yi bayilik sistemimiz ve şubelerimiz vasıtasıyla tüm Türkiye genelinde tanıtmak ve bu vazgeçilmez lezzet sayesinde iş istihdamını arttırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve Türkiye’nin dört bir yanındaki şubelerimiz ile kocaman bir aile olmayı başarmış bulunuyor ve bu yolda emin adımlarla yürüyoruz.

Anadolu mutfağının bu güzide lezzetini, uluslararası standartlara uygun olarak üreten Ziyafet Çiğ Köfte üretim ve hizmet alanında gerekli tüm hijyen kurallarına uymaktadır.

Çiğ köftenin gerçek lezzetini tattırma hedefinde olan Ziyafet Çiğ Köfte müşterilerimizin istek ve damak tatlarına uygun, her zaman güven duyacakları, kaliteli ve lezzetli malzemeler kullanmaktadır.

Ziyafet Çiğköfte olarak temel misyonumuz ise; sektöründe kendi üretimiyle ürün portföyünü zenginleştiren, alanındaki tüm gelişme ve yeniliklere uyum sağlayan, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde gören, toplam kalite anlayışıyla; yapılanmasını, değişen müşteri ihtiyaçlarına göre geliştirebilen lider bir firma olmaktır.

Sadece bölgesel değil, ulusal alanda da marka sahibi olabilmektir. Ürün çeşitlerimizi artırıp, herkese ve her kesime ulaştırmayı sağlamaktır. Profilimizi yükselterek; gerek personelimizle, gerek lezzetimizle zirvede kalmaktır.