Neden Biz?

Damak tadını farklı bir anlayışla müşterilerine sunan Ziyafet Çiğköfte, 2005 yılında Arnavutköy’de hizmet vermeye başlamıştır.

Kısa zamanda farklı şubeleriyle geniş kitlelere çiğ köfte lezzetini sunan firmamız, tamamen doğal ve eşine az rastlanır tadıyla Türkiye çapında öne çıkan, sektöründe 1 numara olmaya aday firmalardan biridir.

Ziyafet Çiğköfte olarak sektöründe kendi üretimiyle ürün portföyünü zenginleştiren, alanındaki tüm gelişme ve yeniliklere uyum sağlayan, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde gören, toplam kalite anlayışıyla; yapılanmasını değişen müşteri ihtiyaçlarına göre geliştirebilen lider bir firma olmaktır.

Sadece bölgesel değil, ulusal alanda marka sahibi olabilmektir. Ürün çeşitlerimizi artırıp herkese ve her kesime ulaştırmayı sağlamaktır. Profilimizi yükselterek gerek personelimizle, gerek lezzetimizle zirvede kalmaktır.

Ziyafet Çiğköfte Farkı

Ziyafet Çiğköfte, bayilikleri ile büyümeyi hedefleyen bir firma olarak sizlere hizmet etmektedir. Öncelikli hedefimiz başarılarımızı sürekli kılarak, bu başarılarımızı geleceğe taşımak, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunarak sizlerle beraber büyümeyi başarmaktır.

Ziyafet Çiğköfte olarak ürünlerimizde lezzeti ve tazeliği her zaman ön planda tutmaktayız. Aynı zamanda titiz ve güler yüzlü, işine, insan sağlığına, temizliğe ve sağlıklı beslenmeye önem veren personellerimiz ile standart bir hizmet kalitesi de ortaya çıkarmaktayız.

Bu sayede hem ulusal hem de ülkemizde en kaliteli hizmeti vermeyi kendimize hedef belirlemiş bulunuyoruz. Önceliklerimiz, akıllarda lezzetimiz ve hizmet kalitemiz ile kalmış olmaktır.

Çiğ köftelerimizi her zaman en geleneksel tariflerimiz ile sizlere sunmaktayız. Bu vazgeçilmez lezzeti daha vazgeçilmez bir lezzet haline getirerek tüm Türkiye’ye tanıtmak ve daha da zirveye taşımak için Ziyafet Çiğköfte ailesi olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Geçmişi 4.000 yıla dayanan çiğ köfteye hazırlamış olduğumuz özel ve taze baharatlarla farklı bir tat ve bakış açısı getiriyoruz. Anadolu mutfağının bu güzide lezzetini, uluslararası standartlara uygun olarak sizlere sunmaktayız.

Her bayimizde de aynı kalite standartlarının olduğundan emin olabilirsiniz. Ziyafet Çiğköfte üretim ve hizmet alanında gerekli tüm hijyen kurallarına uyarak, belirli kalite standardında size hizmet sunar. Çiğ köftede Ziyafet farkını deneyimleyebilirsiniz.