BURDUR ÇİĞ KÖFTE BAYİLİĞİ

Türkiye’nin bütün şehirlerinde hizmet veren Ziyafet çiğ köfte Burdur ilinde bu hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Hizmet verdiği her bölgede birçok kişiye iş imkanı ve istihdam sağlayan şirketimiz, Burdur çiğ köfte bayiliği açarak bu bölgede birçok girişimciye iş imkanı sunmaktadır. Yöresel lezzetlerin en hijyenik şekilde hazırlanmasıyla bu lezzeti halk ile buluşturan Ziyafet çiğ köfte bu anlamda ülkede en çok tercih edilen Çiğ köfte markaları arasındadır.

Bu bölgede yapacağımız çalışmalar Burdur şehrinde birçok kişiye iş imkanı sunarken birçok girişimcinin kârlı yatırım yapmasını sağlayan esas durumlardan biridir.  Yöresel lezzetleri bu bölge insanı ile buluşturmak en büyük amaçlarımız arasındadır.

Bununla birlikte, Burdur çiğ köfte bayiliği açmak maliyet açısından oldukça uygundur. Bu bölgede birçok kişi şirketimizin bu yatırımı sayesinde oldukça mutlu olacaktır.

Burdur şehrinin olduğu bölgede yapılan çalışmalar, bölgede şirketin birçok kişiye sunacağı imkanlar şehirdeki, işsizlik sorununu çözecektir. Bu yöresel lezzeti bölge halkından esirgemeyen şirketimiz temel olarak bütün illerde zincir mağazalar açma hedefine ve vizyonunu temel olarak benimsemiştir.

Burdur Çiğ Köfte Bayiliği Açmak İçin Gerekli Olan Şartlar Nelerdir?

Bölgede hizmet sektörüne ait bir işletme açmak istiyorsanız, Finansal olarak hazır durumda olmak oldukça önemlidir. Finans durumunu toparladıktan sonraki süreçte işletme yönetimi konusunda tecrübeye özen gösteren, eğitime önem veren  ve işletme açmak için gerekli olan maddi koşulların hazır olması Burdur çiğ köfte bayiliği açmak için önemlidir.

Girişimcilerin başvurusu ı olumlu değerlendirilirse 3 haftalık bir süre içinde açmak istediğiniz mekanın lokasyon bilgileri incelenir.  Şehrin bütün temel özellikleri şirketimizin keşif çalışmaları yapacağı personel tarafından yapılan çalışmalar ile sizlere cevap verilir.

İşletme hazır olduğu takdirde açılış 2 hafta   önce işletmeyi açacak kişiye ve bütün personellere Ziyafet çiğ köfte bünyesinde eğitim verilir. Eğitim algoritması şirket tarafından oldukça önemle takip edilen bir durumdur.