ERZURUM ÇİĞ KÖFTE BAYİLİĞİ

Ülkemizin birçok bölgesinde faaliyet gösteren Ziyafet çiğ köfte yaptığı çalışmalar ile ülkemize yeni girişimciler kazandırmak için çalışmalara başlatmıştır. Ziyafet çiğ köfte firması, yurt genelinde vermiş olduğu hizmetler ile gıda sektöründe kendini kanıtlayan en önemli firmalardan biridir. Şirketin temel amacı dünya çapında marka değerini yükselterek ülkemizi dünya çapında temsil eden dev bir şirket olmaktır.

Ayrıca şirketin Doğu Anadolu bölgesinde yaptığı çalışmalar ile Erzurum çiğ köfte bayiliği konusunda yaptığı çalışmalar ile girişimcilere önemli ölçüde bol kazançlı bir iş modeli sunmaktadır. Şirket uzun yıllardır ülkemizde hizmet veren %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile yola çıkarak önemli bir mesafe kaydetmiştir.

Ayrıca şirket Erzurum çiğ köfte bayiliği çalışmalarını tamamlayıp girişimcilere uygun fiyatlar ile yüksek kazanç oranı sağlayan bir alternatif model geliştirmiştir. Bu işletmelerin kazanç sağlayabilmeleri için işletmenin kurulacağı lokasyon özellikleri ve bulunduğu bölgenin işlek olması işletmenin kazanç sağlayabilmesi için en önemli unsurlar arasında yer alır.

Erzurum Çiğ Köfte Bayiliği Almak İçin Gerekli Olan Şartlar Nelerdir?

Bir işletmenin kurulabilmesi için bazı şartlar gereklidir. Ziyafet çiğ köfte, Erzurum çiğ köfte bayiliği verdiği girişimci adaylarına birtakım şartlar oluşturarak bu şartlara uyulması hususunda dikkat edilmesi gerektiğini belirtmiştir.

Bu şartlardan kısa bahsedilecek olursak, Finansal anlamda işletmeyi yönetebilme özelliğine sahip olmak, işletmecilik tecrübesine sahip olmak, başarı azmi ve istikrarlı bir çalışma yöntemi özelliği şirketin sunduğu bazı şartlar arasında yer alır. Bunlardan farklı olarak şirketin belirlemiş olduğu maddi tutar ve eğitime önem verip hiyerarşik bir çalışma düzenine sahip olmak gereklidir.

Yukarıda belirtilen özelliklere sahip olan girişimcilerin bu işletmeyi açma hakkına sahip olmaları içten bile değildir. Girişimcilere sunulan bu fırsatları değerlendiren kişiler düşük maliyetli ve yüksek kazançlı bir iş modeline sahip olacaklardır.