KASTAMONU ÇİĞ KÖFTE BAYİLİĞİ

Ziyafet Çiğ Köfte, Ülkemizin bütün şehirlerine yayılmak ve bu şehirlerde bulunan girişimcilere fırsat sunmak için yaptığı franchise çalışmaları şehirde ki birçok kişiye iş imkanı ve istihdam sağlamaktadır.

Temel olarak yöresel lezzetleri bölge halkı ile tanıştırıp ülkemizdeki bütün bölgelerde hizmet edip müşteri memnuniyeti sağlamak temel amaçlarımız arasında yer almaktadır. Özellikle Kastamonu çiğ köfte bayiliği açma konusunda şehirdeki girişimcilere fırsatlar sunmak için çalışmalar yapılmaktadır.

Şehirde bu yaptığımız çalışmalar kalkınma projesi kapsamında bizleri mutlu ve motive eden en önemli unsurlardan biridir. Şehir insanının ve bölgedeki birçok kişinin bu hizmetlerden eksik kalmasını istemeyen Ziyafet çiğ köfte firması, Türkiye’nin bütün şehirlerine yatırım yapmaktan gurur duymaktadır.

Şirketin Kastamonu çiğ köfte bayiliği   çalışmalarını en ince detayına kadar hesaplayıp uygun ödeme koşulları ile şehirdeki girişimcilere sunar. Şirketin sunduğu bu fırsat bölge halkına iş imkanı sunarken ekonomik boyutta bölgeyi canlandıracak bir hareket olmuştur. Rekabet ortamı oluşması şehirlerin kalkınmasını sağlayacak önemli adımlar arasında yer alır.

Kastamonu Çiğ Köfte Bayiliği Açmak İçin Gerekli Şartlar Nelerdir?

Ziyafet çiğ köfte bütün illerde başlattığı franchise bayilik çalışmaları ile birçok kişiye düşük fiyat avantajıyla kârlı bir yatırım imkanı sunmuştur. Yatırımlar pazar sürekliliğinin olması ve şirketin misafirlerine hazırladığı lezzetleri taze ve günlük bir biçimde tedarik etmesi ve öte yandan hizmet kalitesini yüksek tutması firmamızın bu şekilde yaygınlaşmasını sağlamıştır.

Bütün şehirlerde yapılacak çalışmalarda bu bayilikler açılacaktır. Şirketin sunduğu koşullar doğrultusunda, Kastamonu çiğ köfte bayiliği açmak oldukça basittir. Bu işletmenin açılması için gerekli olan koşullar şöyle sıralanabilir.

Yönetim ve başarı azmine ve yeteneğinin olması, finansal yöneticilik anlamında tecrübeli olmak, işletmecilik konusunda tecrübe sahibi olmak ve bu işletme için gerekli maddi koşulların hazır olması şartları ile bütün girişimcilere bu işletme imkanı sunulur.