KIRKLARELİ ÇİĞ KÖFTE BAYİLİĞİ

Türkiye’nin birçok şehrinde bayilik çalışmaları yapan Ziyafet çiğ köfte, Kırklareli’ de bu çalışmalara başlamıştır. Buradaki girişimcilere kazançlı bir iş modeli sunan şirket gıda sektöründe önemli işler yapmaya devam etmektedir. Yeni fırsatlar arayan birçok kişi için Kırklareli çiğ köfte bayiliği almaları oldukça mantıklı bir yatırımdır.

Ziyafet çiğ köfte bu bayilikleri uygun ekonomik fiyatlar ile insanlara sunmaktadır.  Bu çalışmalar bayiliklerin açılacağı bölgenin canlanmasına katkı sağlayıp birçok kişiye iş imkanı sunmaktadır. Ziyafet çiğ köfte bünyesinde yapılacak olan Kırklareli çiğ köfte bayiliği çalışmaları titizlik ile devam ediyor. Şehir halkına bu yöresel lezzetleri en doğru servis yöntemi ve taze olarak sunmak en özen gösterdiğimiz durumlar arasındadır.

Şirketimiz bayilik açma konusunda girişimcilere yardım etmek ve bu sektörün kalkınmasını ister.  Kırklareli’ de bayilik almak için işletmenin açılması planlanan konum oldukça önemli bir durumdur.

Kırklareli Çiğ Köfte Bayiliği Açmanın Şartları Nelerdir?

Şirketin çiğköfte bayilikleri konusunda belirlediği şartlar bulunmaktadır. Firmanın, Kırklareli çiğ köfte bayiliği açmak için belirlediği şartlar, işletmenin iyi hizmet sunabilmesi ve bölge halkına en lezzetli yöresel ürünlerin servis edilmesi için oldukça titiz çalışmalar ile belirlenir.

Girişimcilerin bu şartlara uygun görülmesi durumunda bayilik açmasına izin verilecektir. Bu şartlar, İşletmeyi açacak olan girişimcilerin işletme konusunda tecrübe sahibi olmaları, finansal anlamında iyi muhasebe yapabilme becerisi, eğitim ve yönetim anlamında örnek olmaları ve işletmenin açılabilmesi için gerekli olan maddi imkanların olmasıdır.

Bunun yanında bu işletmeleri açacak kişilerin bulunduğu bölgenin şehrin işlek olan caddelerinde olması işletmenin açılması konusunda, bu kişilere avantaj sağlar. Koşulları yerine getiren kişilerin başvuruları onaylandığı takdirde 20 günlük bir süreçte iş yerinin açılma işlemleri hızlandırılır.