YALOVA ÇİĞKÖFTE BAYİLİĞİ

Yalova ilinde alternatif yiyecek satışı yapan çok az sayıda işletme bulunmaktadır. Aynı zamanda uygun fiyatla yiyecek satışı yapan işletmenin az olması, Yalova çiğköfte bayiliği almayı makul bir hale getirmektedir.

Bölgede nadir bulunan ve en çok tercih edilen bir bayiliğe sahip olmak, Ziyafet Çiğköfte tarafından sağlanmaktadır. Ziyafet Çiğköfte bu konuda en iyi firma olarak değerlendirilmektedir. Yalova’da verilen bayilerin düşük bir maliyet gerektirmesi, girişimcilerin bütçesini olumsuz etkilememekle birlikte daha iyi bir şekilde iş yapmalarını sağlamaktadır.

Bu yüzden müşterilerin sayısı kolay bir şekilde artmakta ve girişimci ekstra olarak başka bir şeyle uğraşmadan işine odaklanabilmektedir. Personel işe alımına kadar destek veren firma, girişimcilerin yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Bayiliğin alınmasından sonra birçok konuda destek ve yardım veren Ziyafet Çiğköfte, Türkiye’nin en hızlı büyüyen firmaları arasında yer alıyor. Kısa süre içerisinde sektörde kaliteli olarak yer alması ve öncü firmalar arasında bilinmesi, sahip oldukları tecrübelerin ne kadar güvenilir olduğunu kanıtlamaktadır.

Yalova çiğköfte bayiliği vermesi ve ilde bu yatırımın değerlendirilmesine olanak tanıması, firmanın girişimcilere verdiği değeri göstermektedir. Girişimcilerin daha iyi bir şekilde yükselmesi için aynı zamanda destekler verilmektedir.

Reklam, dekorasyon, mekan konumu gibi desteklerin verilmesi; satış gücünü arttırmaktadır. Satış gücünün artması için aynı zamanda en iyi kaliteye ve lezzete sahip olan ürünleri tedarik etmektedir. Böylelikle bayii, kendi müşterilerini memnun etmeyi başarmaktadır.

Yalova Çiğköfte Bayiliği Veren Firmalar

Yalova ilinde çiğköfte bayiliği veren firmalar arasında en öncü olan Ziyafet Çiğköftedir. Ziyafet Çiğköfte, kendi bayilerinin kalkınmasını sağlayacak çalışmalara imzasını atmaktadır.

Yalova çiğköfte bayiliği veren firma aynı zamanda girişimcilerin eğitim almasını sağlıyor. Mekanın dekorasyonundan, fizibilite çalışmalarına kadar üstlenmesi; girişimcinin sektörde bilinmesine sebebiyet veriyor.