en-iyi-cigkofteci-markalari-2021

En İyi Çiğ köfteci Markaları 2021 

En iyi çiğ köfteci markaları 2021 senesinde de aynı sıralamada devam etmektedir. En sevilen ve en iyi çiğköfte markası olarak kabul edilen Ziyafet Çiğköfte, bayilikleri ile büyümeye devam etmektedir.


Bayilikleri ve girişimcileri ile dünyada bir numara olmayı hedefleyen Ziyafet Çiğköfte, bu tutkusunu da girişimcileri ile sürdürmeye devam etmektedir.  Ziyafet Çiğköfte özellikle farklı bayilik konseptleri ile tüm bayiliklerine göre tercih edilen kar marjını arttırmaktadır.

Özellikle Ziyafet Çiğköfte, küçük maliyetler ile yüksek kazançlar sunmaktadır. Bundan dolayı ad en sevilen ve en başarılı çiğ köfteci markaları arasında yer almıştır. Ziyafet Çiğköfte, marka bilinirliği, kalitesi ve bayiliklerine verdiği destek sayesinde girişimciler tarafından en sevilen markalar arasında yer almıştır.

Ziyafet Çiğköfte bayilik ve franchise sayısını hızlı şekilde arttırır. Bundan dolayı da bayilik adaylarının ilk tercihi olmaktadır. Çiğ köfte, Türkiye’de en çok sevilen sokak lezzetleri arasında yer almaktadır. Bu sebeple de doğru adımlarla kısa sürede kar elde edilir.

Özellikle Ziyafet Çiğköfte konsept bakımından bayiliklerine farklı temalar ve fiyat aralıkları sunarak her bütçe için kazanç kapısı olmaktadır. Bu özelliği ile Ziyafet Çiğköfte yatırım bütçelerine göre esnek, pratik, uygun ve ekonomik alternatifler de sunar.

Genel olarak Ziyafet Çiğköfte konseptleri ise:

  • AVM
  • Dükkan
  • Restoran
  • Şube ve bayilik konseptleridir.

Ziyafet Çiğköfte Bayilik Karlı Bir Seçim mi? 

Ziyafet Çiğköfte kalitesi ve lezzeti ile klasik bir zincir restoran değildir. Standart lezzet kalitesi ile her bayisi için tüm desteğini sunmaktan çekinmemektedir. Ziyafet Çiğköfte’nin Ulusal bazda hızlı yükselen marka bilinirliği sayesinde kısa sürede kar marjı elde etmeyi sağlar.

Çiğ köfte sektöründeki büyüme potansiyelini doğru kullanmak için tüm eğitimleri de Ziyafet Çiğköfte vermektedir. Pazar sürekliliği ile kalıcı bir iş imkanı elde edebilirsiniz. Yatırımın hızlı geri dönüşümü sayesi kısa sürede kar elde edebilirsiniz.

Taze, kaliteli, sağlıklı ve lezzetli ürün skalası ile kalıcı  bir iş sürekliliği bakımından avantajlıdır. Tüm bu bilgiler ışığında Ziyafet Çiğköfte bayiliklerinin oldukça karlı bir seçim olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.