ziyafet-cigkofte-urun-kalitesi

Ziyafet Çiğköfte Ürün Kalitesi

Şirket prensipleri içerisinde en önemli olarak görülen madde ürünlerin kalitesi ve lezzetinin en üst düzeyde olmasıdır. Yenilecek her lokmanın aynı lezzeti vermesi en özen gösterilen durumlar arasındadır.

Ziyafet Çiğköfte olarak hijyenik bir çalışma ortamı sağlamak ürün kalitesi anlamında en çok dikkat ettiğimiz hususlar arasındadır.

Restoran içerisinde ürün istasyonlarında hizmet veren bütün çalışanların hijyen kurallarına hakim olması şirketimiz adına hayati bir önem taşımaktadır. Restoran içerisinde hizmet veren kişilerin tek kullanımlık eldiven ve bone takmaları zorunlu bir çalışma sistemidir.

Özellikle ürün kalitesi anlamında özen gösterdiğimiz bu çalışmalar oldukça önem verdiğimiz bir konudur. Müşteri memnuniyetinin en temel kuralı yediği ürünün lezzetidir.

Bu madde şirketimizin çalışanlarına sürekli olarak eğitimler uygulayıp gizli müşteri olarak mağazalara gönderilen kişilerce gözlemleme yapmasını isteyerek dışarıdan müşterilere çalışanların nasıl hizmet ettiğini görmek adına yapılan profesyonel bir durumdur.

Şirketin bu denli ince bir çalışma sergilemesi kısa sürede ülkede önemli bir firma haline gelmesini sağlamıştır. Şirket profiline uygun hareket edilmesi muteberdir. Şirket çalışanları ve servis personellerinin titizliği şirketimizin müşterilerimize görünen yüzüdür.

Ziyafet Çiğköfte Personel Profili

Ziyafet çiğköfte bünyesinde operasyon ( Restoran içi hizmet veren personel ) departmanlarında hizmet veren bütün personelin hijyen kurallarına hakim olması gerekir. Şirket çalışanlarına işe ilk başladıkları gün, el yıkama eğitiminden rafların istiflenmesine kadar en ince detayları göz önünde bulundurularak eğitimler verilmektedir.

Ziyafet Çiğköfte‘nin bu eğitime önem vermesi daha fazla müşteri potansiyeline ulaşmasına ve ülke genelinde tıpkı ürün kalitesi konusunda olduğu gibi zincir restoranlar açarak büyümesinde büyük rol oynamıştır. Şirketin Personel profili sürekli çevik, hızlı hareket eden, işini oldukça titiz yapan bir şekilde olması oldukça önemli bir noktadır.

Ziyafet Çiğköfte‘nin bu detayları önem vermesi çalışan profillerinin iş disiplininden kopmamasına ve öz güvenli bir şekilde istikrarlı bir çalışma ortamı oluşturmasına zemin hazırlamıştır.

Bu eğitimler ile sektörde birçok firmadan işe giriş ve çıkış sayısı oldukça yüksek bir durum iken şirketimizin çalışanlarına büyük bir vizyon katarak sürekli kendilerini geliştirmeye dayalı titiz çalışmaları, bu personellere aşılamasından dolayı şirketimizde işe giriş ve çıkış sayısı diğer firmalardan % 80 oranında daha azdır.

Ziyafet Çiğköfte Marka Değeri

Bütün büyük şirketlerde olduğu gibi şirketimizin marka değerli yaptığı önemli çalışmalar ile ülke bütününde kanıtlanmış bir durumdur. Özellikle son yıllarda girşimcilere sunduğu fırsatlar ile ekonomik anlamda büyük bir katkı payı sağlayan şirketimiz marka değerini 5 e katlamış iş dünyasında adından sıkça söz ettirmeye başlamıştır.